Stand-up w Bydgoszczy: Festiwal humoru i komedii 2025
W Bydgoszczy odbędzie się wydarzenie poświęcone stand-upowi, podczas którego zaprezentuje się grupa znanych artystów sceny komediowej. Festiwal zaplanowano na wieczór 27 września 2025 roku, a jego organizatorem jest platforma specjalizująca się w promocji stand-upu. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć występy wielu komików prezentujących różnorodne style i tematy.
Data i miejsce wydarzenia
Impreza rozpocznie się w sobotę, 27 września 2025 roku o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego letniego (CEST). Miejscem prezentacji będzie hala sportowo-widowiskowa Łuczniczka, położona przy ulicy Toruńskiej 59 w Bydgoszczy.
Artyści występujący na festiwalu
W programie przewidziano występy następujących artystów:
- Kacper Ruciński
- Piotrek Szumowski
- Wiolka Walaszczyk
- Paweł Chałupka
- Adam Van Bendler
- Błażej Krajewski
- Darek Gadowski
- Czarek Sikora
- Falcon1
Opis wydarzenia
Festiwal stanowi przegląd różnych form humoru stand-upowego, prezentując zarówno doświadczonych komików, jak i artystów o nieco innym podejściu do gatunku. Wydarzenie ma na celu dostarczenie uczestnikom rozrywki opartej na obserwacjach codziennego życia i aktualnych tematach, a także promocję kultury stand-up w regionie. Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkich zainteresowanych komedią na żywo.
Autor: info_wydarzenia