„PRACA SPRZED LAT” – SENTYMENTALNY KONKURS FOTOGRAFICZNY Z NAGRODAMI

Miejsca pracy bardzo zmieniły się na przestrzeni lat. Dzisiaj technologia jest bardzo ważna, natomiast kiedyś nie przykładano do niej aż tak dużej wagi. Właśnie dlatego serwis Aplikuj.pl wpadł na pomysł by zorganizować konkurs dla osób 50+, które pamiętają czasy, gdzie stanowiska pracy nie były wyposażone tak jak ma to miejsce w dniu dzisiejszym. Aby dołączyć do zabawy należy wysłać do naszej redakcji zdjęcie związane z dawniej wykonywanym zawodem.

Konkurs skierowany jest do mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Mamy nadzieję, że spotka się z podobnym zainteresowaniem niż poprzednie. Inicjatywa ta ma dostarczyć mieszkańcom nieco rozrywki, ale pokazać też jak wyglądało dawne życie zawodowe w Polsce na przełomie XX i XXI w.

Zdjęcia należy przesłać do redakcji poprzez formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie. Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 czerwca 2022 roku. Wszystko odbywa się w sposób internetowy. Do konkursu można przystąpić samemu lub z pomocą osób bliskich.

Jest o co walczyć, bo do wygrania atrakcyjne nagrody takie jak: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, książki i wiele gadżetów. Oprócz nagród gwarantowana świetna zabawa i dawka niezapomnianych emocji.

Więcej informacji w regulaminie:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat