Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bydgoszcz

Nowoczesna rehabilitacja w klinice Nowa Ortopedia

Rehabilitacja pooperacyjna jest niezwykle istotną kwestią po wykonaniu zabiegu lub operacji. Doświadczone grono lekarzy oraz fizjoterapeutów w klinice Nowa Ortopedia w Krakowie pomoże pacjentowi szybko i bez zbędnego bólu dojść do pełni sprawności. Pod adresem strony internetowej https://nowaortopedia.pl/ można szybko zamówić wizytę u lekarza, aby następnie podczas jednej wizyty zaplanować kompleksowo pełny program rehabilitacyjny. Dlaczego warto zdecydować się na rehabilitację właśnie w tej, krakowskiej placówce medycznej?

Doświadczony zespół fizjoterapeutów

Nowa Ortopedia zatrudnia doświadczone grono lekarzy oraz fizjoterapeutów, a także trenerów personalnych. Tego typu grupa specjalistów gwarantuje to, że każdy z pacjentów otrzyma kompleksową poradę i leczenie.

Kompleksowe metody terapii

To co wyróżnia placówkę Nowa Ortopedia na tle innych to bardzo zindywidualizowane podejście do każdego pacjenta. Każda osoba, która zgłosi się z problemem i zechce uczestniczyć w kompleksowych treningach pozwalających na powrót do pełni sprawności otrzymuje Indywidualny Plan Fizjoterapii. W trakcie wywiadu z pacjentem lekarz określa stan zdrowia oraz jego możliwości.

Pomocne pod tym względem są nowoczesne urządzenia, które pomagają w precyzyjny, obiektywny i powtarzalny sposób określić stan mięśniowy pacjenta. Dzięki temu można bardzo łatwo dostosować program ćwiczeń do zmieniającego się stanu zdrowia. Ważne jest również to w jakim celu dany pacjent chce odzyskać pełnię sprawności – niezależnie czy jest to tylko zwykła, codzienna aktywność czy może amatorskie lub profesjonalne uprawianie sportu klinika Nowa Ortopedia dobierze odpowiedni trening.

Nowoczesne urządzenia

Aby szybko i efektywnie powrócić do pełni zdrowia konieczne jest wykorzystanie w treningach nowoczesnych urządzeń, które umieszczone są w dobrze klimatyzowanych salach w placówce. Mata baropodometryczna o długości 2,4 metra jest najdłuższą tego typu matą w całym województwie małopolskim. Bezkonkurencyjna jest również oferta innych urządzeń, między innymi System Biodex i platforma Sigma dobrze znana sportowcom, którzy regularnie uprawiają sport.