Bezpłatne szkolenia i mentoring w ramach projektu Kongres Kobiet dla organizacji z Bydgoszczy

1 min czytania
Bezpłatne szkolenia i mentoring w ramach projektu Kongres Kobiet dla organizacji z Bydgoszczy

Organizacje pozarządowe z Bydgoszczy mają szansę na darmowe szkolenia, spotkania sieciujące i indywidualne wsparcie mentoringowe w ramach projektu, który łączy pracę nad równością płci z rozwojem usług społecznych. To propozycja dla osób zaangażowanych w edukację, włączenie społeczne, rynek pracy i zdrowie — zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Udział jest bezpłatny i otwarty dla członków organizacji, wolontariuszy oraz współpracowników.

  • Szkolenia i spotkania w Bydgoszczy i innych miastach
  • Oferta projektu Kongres Kobiet

Szkolenia i spotkania w Bydgoszczy i innych miastach

W ramach projektu przewidziano stacjonarne szkolenia organizowane m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Bydgoszczy i Toruńu, a także zajęcia online. Program łączy warsztaty dotyczące równości płci z tematami praktycznymi — rozwojem organizacji oraz tworzeniem i świadczeniem usług społecznych. Dodatkowo zaplanowano spotkania sieciujące, które mają ułatwić wymianę doświadczeń między podmiotami działającymi w podobnych obszarach.

Oferta projektu Kongres Kobiet

Projekt realizuje Stowarzyszenie Kongres Kobiet; udział nie wiąże się z opłatami. Mogą zgłaszać się osoby z organizacji pozarządowych — członkowie, wolontariusze i współpracownicy, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dla uczestników przewidziano także mentoring z zakresu zarządzania różnorodnością — 2h/osobę. Nabór trwa do 30 listopada 2025 r. lub do wyczerpania miejsc; szczegóły i formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie Stowarzyszenia Kongres Kobiet.

na podstawie: Powiat.

Autor: krystian