Policja Bydgoszcz poszukuje świadków wypadku z pieszym na ul. Chmurnej
Osiedle Osowa Góra w Bydgoszczy stało się miejscem niefortunnego wydarzenia, w którym poszkodowany został pieszy. Policja apeluje do świadków o udzielanie informacji, które mogą być kluczowe w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia.
  1. 19 stycznia 2024 roku około 11:50 na ulicy Chmurnej w Bydgoszczy doszło do wypadku z udziałem pieszego.
  2. Pieszy został potrącony przez samochód marki Kia Picanto podczas próby przejścia na drugą stronę jezdni.
  3. Posterunek Policji na Osowej Górze w Bydgoszczy prosi świadków zdarzenia o kontakt osobisty lub telefoniczny.
  4. Szczególnie poszukiwane są osoby, które dysponują nagraniami lub innymi informacjami mogącymi przyczynić się do wyjaśnienia sprawy.
  5. Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 59 80 lub 71 w określonych godzinach lub całodobowo z dyżurnym Komisariatu Policji Bydgoszcz Błonie pod numerami 47 751 13 59 lub 112, powołując się na znak sprawy L.dz. III-Kr-240/24.

W chłodny styczniowy poranek, ulica Chmurna w Bydgoszczy stała się miejscem tragicznego wypadku, rzucając cień na codzienną rutynę jej mieszkańców. Policjanci z Osowej Góry, którzy zajmują się tą sprawą, podjęli kroki mające na celu pełne wyjaśnienie okoliczności tego niefortunnego zdarzenia. W ich działaniach kluczowa może okazać się pomoc ze strony społeczności lokalnej.

Obywatele posiadający jakiekolwiek informacje, które mogłyby rzucić nowe światło na sprawę, mają okazję do podzielenia się swoją wiedzą z władzami. Szczególnie cenne są wszelkie zapisy wideo, które mogły uchwycić moment potrącenia pieszego przez kierującego kia picanto. Jest to apel o solidarność i współpracę, który może okazać się decydujący w odkryciu pełnej prawdy o tym tragicznym zdarzeniu.

Rodzaj zaangażowania i empatii ze strony mieszkańców Bydgoszczy może stanowić znaczący wkład w proces dochodzeniowy. W sytuacji, gdy każdy fragment informacji może odgrywać kluczową rolę, apel policji o pomoc od świadków wydarzeń z ulicy Chmurnej jest nie tylko prośbą o świadectwo, ale również o zrozumienie i wsparcie w trudnej sytuacji poszkodowanego i jego bliskich.


Policja Bydgoszcz