Apel Policji Bydgoszcz: Poszukiwani świadkowie wypadku przy Nad Torem i Karolewskiej
Apel do świadków: piesza potrącona na przejściu w Bydgoszczy. Policja prosi o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności wypadku, który wydarzył się wieczorem 22 stycznia na Osowej Górze.
  1. Wypadek drogowy z udziałem pieszej miał miejsce 22 stycznia 2024 roku o godzinie 19:00.
  2. Zdarzenie zaistniało na skrzyżowaniu ulic Nad Torem i Karolewskiej w Bydgoszczy, na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną.
  3. Piesza, mająca zielone światło, została potrącona przez kierującego peugeotem 308 podczas skręcania w lewo.
  4. Policjanci z Posterunku Policji na Osowej Górze apelują o zgłaszanie się świadków wypadku.
  5. Informacje można przekazać osobiście, telefonicznie lub kontaktując się z dyżurnym Komisariatu Policji Bydgoszcz Błonie.

Mieszkańcy Bydgoszczy, zwłaszcza ci, którzy znają ruchliwe skrzyżowanie ulic Nad Torem i Karolewskiej, doskonale wiedzą, jak ważne jest zachowanie szczególnej ostrożności w tym miejscu. Niestety, mimo to, nie ustrzeżemy się zdarzeń, które mogą narazić na szwank zdrowie i życie naszych mieszkańców. Właśnie takie zdarzenie miało miejsce w wieczornych godzinach 22 stycznia, kiedy to na przejściu dla pieszych, wyposażonym w sygnalizację świetlną, doszło do potrącenia kobiety.

Sytuacja ta skłania policjantów do podjęcia odpowiednich działań, mających na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności wypadku. Z tego powodu funkcjonariusze z bydgoskiego Posterunku Policji na Osowej Górze zwracają się z apelem do wszystkich, którzy mogą posiadać cenne informacje na temat tego zdarzenia.

Jeżeli byłeś świadkiem wypadku lub posiadasz jakiekolwiek materiały, na przykład nagranie z momentu zdarzenia, Twoja pomoc może okazać się kluczowa w ustaleniu, co dokładnie się wydarzyło. Osoby, które mogą przyczynić się do wyjaśnienia tego przypadku, zachęcane są do dzielenia się swoimi informacjami z policją, kontaktując się pod wskazanymi numerami telefonów.

Współpraca z organami ścigania to społeczna odpowiedzialność każdego z nas. Świadectwo jednego człowieka może przyczynić się do szybszego wyjaśnienia okoliczności wypadku i zapewnienia sprawiedliwości dla poszkodowanej osoby. Nie bądźmy obojętni, reagujmy i pomagajmy w tak ważnych sprawach.


Policja Bydgoszcz