Pokrywa Syncro-Clik® - szybszy sposób na ulubione potrawy

Wzmocniona dodatkowymi zabezpieczeniami pokrywa Syncro-Clik® zamieni zestaw Zepter Masterpiece w funkcjonalny, zdrowy system do gotowania ciśnieniowego. Skraca czas gotowania o 80%, zachowując jednocześnie wartości odżywcze i biologiczne oraz cechy organoleptyczne jedzenia. Zapewniająca szybkie i zdrowe gotowanie pokrywa Syncro-Clik® jest dostępna w dwóch rozmiarach 20 cm i 24 cm. Specjalnie zaprojektowany do naczyń Zeptera pojedynczy uchwyt sprawia, że pokrywa jest praktyczna i wygodna.
Z pokrywą Syncro-Clik® gotowanie jest przyjemnością. Wyraziste w smaku posiłki, kruche mięso, delikatne ryby są ugotowane perfekcyjnie w kilka minut, co stanowi oszczędność 60% wydatków na energię. Dzięki niezrównanym zaletom naczynia Zeptera przygotowane potrawy będą pełne naturalnych zapachów i smaków, bo zostaną zachowane witaminy, minerały i inne naturalne właściwości. Gotowanie pod ciśnieniem jest idealne do przyrządzania tradycyjnych dań, których przygotowanie zajmuje zazwyczaj wiele godzin, jak również potraw o niskiej zawartości tłuszczu, mięsnych i wegetariańskich. Inteligentna prosta technologia umieść pokrywę na garnku Zeptera, zamknij przy użyciu tylko dwóch palców, a otrzymasz najnowszej generacji naczynie do gotowania pod ciśnieniem.
Chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń tel. 501017147 .
Zapoznaj sie z artykułem Jak gotować w szybkowarze po likniem .
Ostatnie Artykuły

Wyczółkowski bez pośpiechu. Muzeum stawia na rozmowę o sztuce

Bydgoska Środa Literacka z poetką, która zaczęła pisać jeszcze w podstawówce

Jak klient szuka prawnika w Google i co sprawdza, zanim wyśle pierwsze zapytanie?
![[PIŁKA NOŻNA] Zawisza Bydgoszcz – Flota Świnoujście 0:1 w 29. kolejce Betclic 3. Ligi Grupa 2 (Grupa II)](/images/mecz/thumbnails/zawisza-bydgoszcz-flota-swinoujscie-01052026-01.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Zawisza Bydgoszcz – Flota Świnoujście 0:1 w 29. kolejce Betclic 3. Ligi Grupa 2 (Grupa II)

Camp-Lab I w Chełmży - młodzi i dorośli znów usiądą przy jednym stole

Bydgoscy policjanci pokazali uczniom, jak szybko nieletni wpadają w tarapaty

Kilkanaście aut uszkodzonych w Bydgoszczy i Cielu - policja szuka świadków

W Operze Nova padły słowa wdzięczności Pielęgniarki i położne świętowały jubileusz

Bydgoskie fontanny wracają do gry – w Lesie Gdańskim czeka wodny przystanek

Bydgoska majówka nie zwalnia. Spacery i koncerty z patriotycznym finałem

Drogi do kampusu Akademii Muzycznej nabierają kształtu. W ziemi widać najtrudniejszy etap

Majówka na drogach pod lupą - policja szykuje większe kontrole

Biało-czerwony weekend w Bydgoszczy. Rynek zapełni się uroczystościami i spacerami


