Age of Decay – Bydgoszcz: thrash metalowa noc w Over the Under Pub

Bydgoszcz dostaje wieczór, który z miejsca powinien spodobać się wszystkim lubiącym ciężkie granie bez kompromisów Age of Decay to pierwsza odsłona nowego, regularnego cyklu metalowych koncertów w Over the Under Pub, a na scenie pojawią się cztery kapele i solidna porcja thrashowego łomotu. Będzie głośno, będzie intensywnie i raczej nie ma tu miejsca na nudny piątek — warto wpaść, jeśli kręci cię metal na żywo.
Szczegóły wydarzenia Age of Decay
Data i godzina: 22 maja 2026 (piątek), godz. 18:30
Miejsce: Over the Under Pub, Bydgoszcz
Bilety: dostępne na STAGE24.PL
Wejściówki: bilet standardowy oraz bilet U19 dla osób poniżej 19. roku życia po okazaniu dokumentu tożsamości przy wejściu
Za wydarzeniem stoi AGE OF DECAY, a całość zapowiada się jako start cyklu, który ma regularnie rozkręcać metalowe koncerty w tym miejscu. Na miejscu można się spodziewać nie tylko muzyki, ale też dodatkowych atrakcji i konkursów.
Co zagra na scenie?
W line-upie znalazły się cztery składy, każdy z własnym charakterem:
- Species – techniczny thrash z Polski, podany z dużą energią i konkretnym materiałem
- Campa – berliński thrashowy huragan, jeden z bardziej aktywnych zespołów nowej fali w Niemczech
- Neutrina – thrash metal z Bydgoszczy, czyli lokalna nazwa, której wielu fanów nie trzeba przedstawiać
- Altar – zespół, który zaczynał od thrashu, a dziś idzie w cięższe, bardziej drapiące brzmienie z wyraźnym ukłonem w stronę korzeni
To wydarzenie raczej dla tych, którzy lubią mocny riff, szybkie tempo i koncerty, po których zostaje lekki szum w uszach i dobry humor W tle mają się przewijać moshpit, piwo i klasyczne metalowe machanie głową, więc klimat powinien być dokładnie taki, jak trzeba.
Ostatnie Artykuły

Komisja wróciła na miejsca tragedii - drogi nie zdradziły błędów

Policyjne quady przyciągnęły tłum na pikniku urodzinowym Bydgoszczy

Bogart i Hepburn w Bydgoszczy - biblioteka odpala filmową wyprawę

Bydgoszcz przyciąga coraz mocniej. Turystyka rośnie w szybkim tempie

Wracał autem do domu i wpadł z narkotykami w bydgoskim Śródmieściu

Kozielec zgarnął podwójne zwycięstwo w turnieju pod okiem policji

Na targowisku sprzedawał wędki, w zapasie miał tysiące lewych papierosów

W Czemlewie policjanci pokazali seniorom, jak oszuści przejmują konta

Toruńska z nową odnogą. Tramwaje zyskają obejście i lepszy dojazd

Na Toruńskiej powstaje nowe zaplecze dla tramwajów. Stomil już w przebudowie

Szczepienie czworonoga to tarcza przed chorobą, która niemal zawsze wygrywa

Recyzakładki zamiast nudy - biblioteka szykuje książkowe cuda dla dzieci

Wyspa Młyńska pełna rodzin i nauki. Bydgoszcz świętowała podwójny jubileusz
![[PIŁKA RĘCZNA] KU AZS UKW Bydgoszcz – SPR Wybrzeże Gdańsk 37:28 w I Lidze Mężczyzn (Grupa A) – bydgoszczanie pewnie dopisali dwa punkty](/images/mecz/thumbnails/ku-azs-ukw-bydgoszcz-spr-wybrzeze-gdansk-25042026-3728.webp)
