Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bydgoszcz

Najlepsze marki opon letnich. To nasza propozycja

Kierowcy myśląc o bezpieczeństwie i komforcie jazdy zazwyczaj przywołują do pamięci silnik, układ hamulcowy, czy systemy wspomagania kierowcy. Wielu jednak zapomina o oponach, a to właśnie one są jedynym punktem styczności auta z nawierzchnią i warunkują bezpieczną jazdę, wpływając na parametry auta. Dlatego warto wybierać tylko opony dobrej jakości, które zapewnią odpowiednie parametry jazdy. Wśród najlepszych marek dostarczających ogumienie na uwagę na pewno zasługują nowoczesne opony Laufenn, które można zakupić na https://noweopony.pl/. Co warto wiedzieć o tej marce? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Opony Laufenn – co warto wiedzieć?

Marka Laufenn https://noweopony.pl/opony/laufenn zaistniała na rynku w 2016 roku, ale ma duże doświadczenie w produkcji opon, gdyż została stworzona przez dobrze znaną markę Hankok. Laufenn wyróżnia się stosowaniem najnowocześniejszych technologii, jednocześnie będąc marką w klasie ekonomicznej ze względu na swoje atrakcyjne ceny. Produkuje ona opony we wszystkich klasach (ekonomiczna, średnia i premium) i dla wszystkich rodzajów aut: osobowych, sportowych i dostawczych. Mimo że jest to stosunkowo nowa marka, to już zyskała pozytywną opinię wśród kierowców w wielu krajach. Klienci cenią sobie opony od Laufenn przede wszystkim za bardzo dobre parametry jazdy w atrakcyjnych cenach.

Wysoka jakość w przystępnej cenie

Marka Laufenn dzięki stosowaniu dobrych jakościowo mieszanek gumowych oraz nowoczesnych technologii produkcji ma bardzo dobrą jakość opon, które zapewniają:

  • bardzo dobrą przyczepność nawet na zaśnieżonej i mokrej nawierzchni;
  • dobrą stabilizację jazdy na zakrętach;
  • optymalną długość drogi hamowania;
  • komfortową jazdę.

Warto zauważyć, że pomimo iż jest to marka ekonomiczna, to opony są stosunkowo ciche i nie powodują znacznego hałasu nawet podczas szybkiej jazdy na autostradzie. Dodatkowo opony zapewniają dobrą amortyzację, sprawiając, że jazda jest jeszcze przyjemniejsza.

Opony od Laufenn to również gwarancja dobrych osiągów i nowoczesnego designu, który wyróżnia się wzorem bieżnika. Dodatkowo nowe technologie wykorzystywane do produkcji opon zapewniają bardzo dobry współczynnik efektywności paliwowej, a to oznacza, że jazda na oponach marki Laufenn zmniejsza zużycie paliwa. To z kolei sprawia, że jazda jest bardziej ekologiczna i ekonomiczna.

Mimo wprowadzanych nowych technologii i stosowania dobrej jakości mieszanek do produkcji gum cena za opony tej marki jest bardzo przystępna. Zdecydowanie bardzo dobra jakość opon w stosunku do niskiej ceny zadowoli nawet najbardziej wymagających kierowców.

Laufenn – dodatkowe informacje

Laufenn, mimo że należy do południowokoreańskiego koncernu, to swoją linię produkcyjną ma również w Europie, na Węgrzech. Dodatkowo placówka ta jest jedną z najnowocześniejszych na świecie, co również wpływa na ostateczną jakość opon od Laufenn. Hankok inwestuje ogromne pieniądze w rozwój technologii, badania oraz testy nad produktami Laufenn, które przeznaczone są głównie na rynek europejski. Z tego powodu marka stawia przede wszystkim na jakość produkowanego ogumienia oraz jej dobre osiągi i parametry, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa.

Laufenn daje możliwość wyboru opon sezonowych (serie na lato: Laufenn G Fit EQLaufenn G Fit EQ+Laufenn S Fit EQLaufenn S Fit EQ+Laufenn X Fit ATLaufenn X Fit HTLaufenn X Fit VANLaufenn Z Fit EQ; serie na zimę: Laufenn I FitLaufenn i Fit IZLaufenn I Fit VanLaufenn I Fit+), jak i całorocznych (Laufenn G Fit 4S).