Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bydgoszcz

Tatuaże są z nami na całe życie, dlatego nie warto stawiać na pierwsze lepsze rozwiązania. Po co żałować, jak można od razu udać się do doświadczonych artystów? W niniejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, gdzie zrobić tatuaż w Bydgoszczy i pokazać Ci galerię przykładowych dziarek.

Najlepsze studia tatuażu w Bydgoszczy

W Bydgoszczy znajdziecie wielu utalentowanych artystów, którzy cechują się różnymi stylami wykonania dziarek, a musicie wiedzieć, że jest ich ponad 20. Style tatuażu wciąż ewoluują, a sami artyści nie lubią być szufladkowani, stąd możecie być pewni, że oryginalność, kreatywność i niesamowite wykonanie to ich drugie imię!

Jak zatem wybrać odpowiedniego artystę, który wykona tatuaż Twoich marzeń?

Zarezerwuj tatuaż on-line

Odpowiadając na powyższe pytanie, proponujemy sprawdzone źródło, jakim jest platforma do rezerwacji tatuażu on-line INKsearch.co. To właśnie tam przejrzysz inspiracje, portfolia artystów, najnowsze trendy i co najważniejsze – zarezerwujesz termin!

INKsearch_platforma

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji tatuażu online

Jak działa INKsearch.co?

Działanie platformy jest intuicyjne i proste, głównie opiera się na udoskonalanej wciąż wyszukiwarce. Wyszukiwarka, którą widzicie na zdjęciu powyżej podzielona została na dwa segmenty. Pierwszy z nich prosi o wybór STUDIA, TATUAŻU lub ARTYSTY. Ponadto w celu doprecyzowania swojego pytania możecie zaznaczyć jedno z wybranych pól motywy lub trendy.

Zatem jakie są zasady? Wybierają pole TATUAŻ, a następnie w segmencie lokalizacja wpiszecie miasto BYDGOSZCZ, ukażą się Wam wyniki wyszukiwania dla hasła tatuaż Bydgoszcz.

Booking Concierge

Wciąż nie masz pomysłu na tatuaż lub nie chcesz samodzielnie szukać artysty? Skorzystaj z DARMOWEJ usługi BOOKING CONCIERGE, w ramach której specjaliści z zespołu INKsearch.co pomogą Ci w doborze artysty, w preferowanym przez Ciebie budżecie oraz oczekiwanej lokalizacji.

Gdzie zrobić tatuaż w Bydgoszczy

Wiesz, już jak rezerwować termin sesji tatuażu oraz gdzie najlepiej szukać inspiracji. Zanim przejdziemy do prezentacji naszej listy polecanych artystów, zobacz dostępne plakaty i obrazy tworzone przez tatuatorów.

  1. Patryk Hilton oraz studio tatuażu Pantera Bydgoszcz

Artysta tatuażu Patryk Hilton jest pomysłodawcą oraz założycielem studia Pantera w Bydgoszczy. Tatuuje od 7 lat, a poprzez podróże i zaganiczne guest spoty związany jest ze studiami, m.in. w Berlinie i Londynie. To, co charakteryzuje artystę to tatuaże wykonane w stylu tradycyjnym, a także płaski kolor i wyraźny kontur.

Sprawdź portfolio Artysty i umów się na wolny termin poprzez INKsearch.co: https://pl.inksearch.co/artist/patryk-hilton

Patryk Hilton  INKsearch.co

  1. Daria Stahp Tattoo Bydgoszcz

Daria profesjonalnie tatuażem zajmuje się od 2016 roku, kiedy to związała się z warszawskim studiem Pink Machine. Obecnie, od ponad roku posiada swoje własne studio w Bydgoszczy, wciąż szuka swojego stylu i stawia na rozwój. To, co wyróżnia artystkę to praca z kolorem, płaski cień i wysoki kontrast. Skupia się na surrealistycznych kompozycjach, choć nie zamyka się na nic nowego.

Sprawdź portfolio Artystki i umów się na wolny termin poprzez INKsearch.co: https://pl.inksearch.co/artist/daria-stahp

Daria Stahp  INKsearch.co

  1. Rafał Makarov aka Dzikson oraz studio tatuażu Szerszeń Bydgoszcz

Artysta o pseudonimie Dzikson wykonuje swoje prace w studiu tatuażu Szerszeń w Bydgoszczy. Głównie skupia się na tatuażach w stylu realistycznym i nie brakuje u niego koloru.

Sprawdź portfolio Artysty i umów się na wolny termin poprzez INKsearch.co:

https://pl.inksearch.co/artist/dzikson

Dzikson  INKsearch.co (3)

 

inksearch-logo

fot. INKsearch.co – platforma do rezerwacji tatuażu online