Dzień Dziecka w Koronowie z policjantami i atrakcjami o bezpieczeństwie

Koronowska Jedynka” zamieniła się w miasteczko pełne policyjnych atrakcji. Dzieci mogły nie tylko poznać pracę mundurowych, ale także aktywnie uczestniczyć w grach i zabawach, które uczyły ich bezpieczeństwa na wakacje. To wydarzenie pokazało, jak ważna jest współpraca szkoły z lokalnymi służbami.
- Dzień Dziecka w Koronowie z wyjątkową obecnością policjantów
- Koronowscy nauczyciele i policjanci wspólnie dbają o bezpieczeństwo najmłodszych
Dzień Dziecka w Koronowie z wyjątkową obecnością policjantów
1 czerwca Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie po raz kolejny otworzyła swoje podwórko dla najmłodszych, organizując niezapomniany Dzień Dziecka. W tym roku uczniowie mieli okazję spędzić ten dzień razem z funkcjonariuszami policji, którzy przygotowali dla nich mnóstwo atrakcji związanych z tematyką bezpieczeństwa.
Na szkolnym boisku powstało specjalne miasteczko mundurowe, gdzie dzieci mogły zobaczyć z bliska policyjny radiowóz oraz dowiedzieć się, jak wygląda codzienna praca stróżów prawa. Aspirant Sandra Mindak oraz starsza sierżant Paulina Trepiak nie tylko prezentowały sprzęt, ale również angażowały młodych uczestników w gry planszowe o charakterze edukacyjnym pod hasłem Bezpieczne Wakacje”.
Koronowscy nauczyciele i policjanci wspólnie dbają o bezpieczeństwo najmłodszych
Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli, którzy aktywnie uczestniczyli we wszystkich zaplanowanych atrakcjach. Zaangażowanie pedagogów oraz mundurowych stworzyło atmosferę sprzyjającą nauce poprzez zabawę, co zostało bardzo pozytywnie odebrane przez wszystkich obecnych.
Organizatorzy już teraz planują kolejne edycje tej inicjatywy, mając nadzieję na jeszcze większą frekwencję i jeszcze więcej radości dla dzieci. Jak podkreślają sami policjanci: Czego nie robi się dla najmłodszych!”
Według informacji z: KMP w Bydgoszczy
Ostatnie Artykuły

Bydgoscy policjanci rozłożyli na czynniki pierwsze swoją pracę przed studentami

Ostatnie miejsca znikają przed biegiem, który otworzy 680. urodziny Bydgoszczy

Świąteczny wyjazd może drogo kosztować - policja rusza z kontrolami

Bydgoskie przystanki zmienią twarz, a na dachach pojawią się rośliny

Wiosna w Bibliotece u Bełzy przerobi gałęzie i kartony na domową ozdobę

Prom „Koronowo” wraca na wodę przed majówką nad Zalewem Koronowskim

Botanik znów otworzył bramy i kusi spacerem wśród wiosennej zieleni

Podleśna rusza dalej i ma wreszcie spiąć Glinki z nowym układem dróg

Bydgoszcz przyciąga medycyną i coraz śmielej walczy o studentów z zagranicy

Szkoły z Koronowa i Karolewa dostają cyfrowy zastrzyk przed erą fake newsów

71-latek z Opla na DK10 złamał dwa zakazy w kilka sekund

Sułkowskiego zmienia rytm ruchu i samochody pojadą po zachodniej jezdni

Kwiecień w Teatrze Polskim przynosi Medeę, Ryszarda III i scenę pełną niespodzianek

