Pod koniec września rusza znana i lubiana akcja „Metropolia za pół ceny”. To już 10. edycja, w której przez cały tydzień będziemy mogli korzystać ze zniżek w sklepach, barach, restauracjach, muzeach, salonach piękności, klubach fitness itp. Czekamy na zgłoszenia przedsiębiorców.


Tegoroczna akcja „Metropolia za pół ceny” potrwa od 26 września do 2 października. To jubileuszowa, dziesiąta edycja – od 2013 roku, jako Bydgoszcz za pół ceny, a od 6 lat pod szyldem metropolii. Promocyjnych ofert będzie można szukać przez cały tydzień.

Zachęcamy przedsiębiorców do włączenia się w tydzień promocji i rabatów. Warunkiem uczestnictwa jest obniżenie ceny swoich produktów lub usług o połowę. To znakomita okazja do zapoznania mieszkańców i turystów do zapoznania się z interesującymi ofertami.  W ubiegłym roku do „Metropolii za Pół Ceny” przyłączyło się blisko 200 firm. Oprócz podmiotów bydgoskich do akcji włączyły się także firmy zrzeszone w Stowarzyszeniu „Metropolia Bydgoszcz”: Białe Błota, Barcin, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza. Nie inaczej będzie i w tym roku.


Jak się zgłosić?
Idea jest prosta: każdy z naszych Partnerów proponuje produkty bądź usługi w cenie obniżonej o 50 procent! W ofercie powinny znaleźć się co najmniej 3 produkty lub usługi.  Każdy z partnerów sam określa, w które dni trwania akcji weźmie w niej udział i jakie produkty zaproponuje w obniżonej cenie. Nie trzeba proponować obniżek prze cały tydzień, jednak muszą to być minimum 3 dni w trakcie trwania akcji. Udział w akcji jest całkowicie darmowy. Zapisy TUTAJ.