• Uroczystość wręczenia awansów na stopnie uczniowskie w klasach policyjnych

  Uczniowie klas mundurowych o profilu policyjnym XII L.O. w Bydgoszczy otrzymali awanse uczniowskie. Akty nominacji wręczyli uczniom p.o. Zastępcy Komendanta Miejskiego w Bydgoszczy mł. insp. Mariusz Sobiecki oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 24 mgr inż. Leszek Sobieraj.

 • Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

  Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (25.02.2020) na drodze w miejscowości Piecki pod Bydgoszczą. Kierujący mazdą, z nieustalonej przyczyny, na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 20-latek poniósł śmierć na miejscu.

 • Zachowanie kierowców w oku policyjnych kamer

  Policjanci z bydgoskiej "drogówki" kolejny raz przyglądali się zachowaniom kierowców na bydgoskich ulicach. Tym razem obserwowali skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego i Kombatantów w Bydgoszczy. Niestety nadal nie wszyscy kierowcy przestrzegają przepisów. W tym przypadku chodzi głównie o kwestie wyprzedzania na przejściu dla pieszych i bezpośrednio przed nim.

 • Zatrzymani na A1 usłyszeli zarzuty

  Policyjna obława na sprawców napadów na sklepy zakończyła się zatrzymaniem mężczyzn podejrzewanych o te przestępstwa. Zatrzymani jeszcze wczoraj (25.02) usłyszeli policyjne zarzuty. Dziś obaj podejrzani trafią do prokuratury.

 • Mali ekolodzy na scenie Pałacu Młodzieży

  Rozbudowa ul. Grunwaldzkiej. Nowe jezdnie na Czyżkówku. Raport nr 31

  Ulica Homarowa – przygotowania do budowy

  Bydgoskie marce - nowa książka Jerzego Brukwickiego

  Karolewo na Giełdzie Szkół w Dobrczu!

  Uczniowie z Zespołu Szkół Agro-Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina w Karolewie odwiedzili swoich sąsiadów, czyli Szkołę Podstawową w Dobrczu, w której odbyła się kolejna już Giełda Szkół.

  więcej

 • Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

  W tym roku kolejny Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem odbywać się będzie od 21 do 28 lutego. Każdy zainteresowany będzie mógł w tym czasie uzyskać bezpłatną poradę prawną oraz psychologiczną m.in. w sądach, prokuraturach, komendach policji, siedzibach prawniczych samorządów zawodowych czy organizacji pozarządowych w całym kraju.

 • By seniorzy nie dali się oszukać

  Dzielnicowi ze śródmiejskiego komisariatu, asp. Dominika Kondej-Głowala oraz asp. Daniel Klepacki, spotkali się z seniorami w Klubie Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy.

 • Policjanci na zajęciach z licealistami

  „Zachowania ryzykowne” tematem prowadzonych rozmów z uczniami Liceum Ogólnokształcącego nr 2 w Bydgoszczy w ramach „Tygodnia Profilaktyki”.

 • Ambasador Francji z wizytą w Bydgoszczy

  Bydgoszcz – bratki i tulipany ozdobią miasto">

  Wiosenna Bydgoszcz – bratki i tulipany ozdobią miasto

  Nowoczesna Astoria. Basen z ruchomym dnem. Raport nr 13

  Park Kulturowy Stare Miasto – chrońmy nasze dziedzictwo

  Przycisk Sieci Życia®: mała rzecz - wielka sprawa!

  Nasze życie może się zmienić w jednej chwili. Tracimy bliską osobę, zdrowie, dom, dorobek całego życia. Na niektóre z tych zdarzeń nie mamy wpływu. Są jednak takie sytuacje, kiedy ryzyko straty możemy znacznie ograniczyć, a nawet całkiem wyeliminować. Warto zawczasu o tym pomyśleć. Nie liczyć na to, że nam i naszym bliskim nic złego nigdy się nie przytrafi. Warto wziąć odpowiedzialność za bezpieczeństwo własne i tych, których kochamy. Warto spać spokojnie.

  więcej