• My lubimy dzieci – dzieci lubią nas...

  Wczoraj (19.11.2019) mł. asp. Monika Złotowska z Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii oraz dzielnicowa mł. asp. Iwona Brąszkiewicz z fordońskiego komisariatu spotkały się z dziećmi z Przedszkola Niepublicznego Oświata 1 przy ul. Bachledy 5 w Bydgoszczy.

 • Czyja to własność? Policjanci poszukują właścicieli

  Policjanci z bydgoskiego Śródmieścia poszukują właściciela telefonu komórkowego marki Huawei odnalezionego 10.11.2019 r. w Bydgoszczy w dzielnicy Osowa Góra oraz portfela z dokumentami przekazanego policjantom 08.11.2019 r.

 • W czasie wolnym od służby zatrzymała włamywacza i jednocześnie „dzikiego lokatora”

  Trzy zarzuty kradzieży z włamaniem do piwnic usłyszał 27-latek, który „zadomowił się” w jednej z nich, a kolejne okradł. Jego poczynania przerwała st. sierż. Izabela Cichulska-Quaas, która ujawniła tę sytuację, a także zatrzymała mężczyznę, gdy ten kolejną noc chciał spędzić w jednej z piwnic. Podziękowania należą się również mieszkańcowi bloku, który pomógł policjantce.

 • Rozpoznajesz tę kobietę?

  Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

 • Mł. insp. Mariusz Sobiecki nowym Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy

  Mł. insp. Mariusz Sobiecki od dzisiaj pełni obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy. Rozkaz o pełnieniu obowiązków, podczas uroczystej zbiórki, wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Paweł Spychała. Mł. insp. Mariusz Sobiecki odpowiadać będzie za służbę prewencyjną.

 • Marketingowcy będą rozmawiać o trendach w biznesie

  Jak ma wyglądać Myślęcinek– ostatnie dni konsultacji

  Walczymy o pieniądze mieszkańców – wyślij apel do premiera

  Kto zaprojektuje przystanki wiedeńskie?

  ROZSTRZYGNIĘCIE OTWARTEGO KONKURSU OFERT NR 1/2020

  UCHWAŁA NR 100/19 ZARZĄDU POWIATU BYDGOSKIEGO Z DNIA 20 LISTOPADA 2019 R. W SPRAWIE ROZSTRZYGNIĘCIA OTWARTEGO KONKURSU OFERT NR 1/2020 NA WYKONANIE ZADAŃ PUBLICZNYCH POWIATU BYDGOSKIEGO W 2020 ROKU PRZEZ ORGANIZACJE POZARZĄDOWE PROWADZĄCE DZIAŁALNOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO

  więcej

 • Obchodzili jubileusz pracy zawodowej

  Komendant Miejski Policji w Bydgoszczy insp. Krzysztof Stefaniak spotkał się z osobami obchodzącymi jubileusz 20 i 25-lecia służby w policji. Szef bydgoskich policjantów podziękował jubilatom za dotychczasową służbę i życzył dalszych sukcesów.

 • Od 1 stycznia 2020 roku zmienią się zasady segregacji śmieci

  Wiadukt na Okolu już po remoncie

  Rewitalizacja Teatru Kameralnego – ostatnie prace przed dachem

  Dużo zmian w Starym Fordonie. Rewitalizacja nabiera tempa

 • To było kolejne spotkanie koronowskich policjantów z przedszkolakami

  Tym razem asp. szt. Mariusz Choła wraz z st. sierż. Natalią Borowiec odwiedzili Przedszkole Samorządowe przy ulicy Dworcowej w Koronowie.

 • Opowiadali młodzieży o służbie w policji

  Dzielnicowi z komisariatu w Białych Błotach mł. asp. Wiesław Stachowiak oraz sierż. szt. Michał Kaiser odwiedził Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Łochowie, gdzie spotkali się z uczniami klas ósmych w ramach projektu edukacyjno- zawodowego „Rozwijam skrzydła idę w świat”.

 • "Bezpieczna droga" oraz "Obcy – niebezpieczny" tematami pogadanki z przedszkolakami

  Sierż. sztab. Dawid Wełnicki, sierż. Sztab. Adrian Cieślewicz i Monika Gosz z komisariatu na Szwederowie odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 11 mieszczącego się przy ul. Chołoniewskiego 9.

 • Jesienna edycja akcji „50+ na drodze” za nami

  W dniach 15-16 listopada 2019 roku kierowcy, którzy ukończyli 50 rok życia wzięli udział w akcji „50+ na drodze”, zorganizowanej przez Wydział Prewencji KMP w Bydgoszczy oraz partnerów tj. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bydgoszczy, Oponeo Motorsport reprezentowane przez uznanego kierowcę rajdowo-wyścigowego Marcina Gagackiego, a także „Auxilium Ratownictwo Medyczne”.

 • „Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych” w Bydgoszczy

  W 2005 roku Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych ogłosiło rezolucję ustanawiającą trzecią niedzielę listopada, jako „Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych”. W tym roku przypadł on na dzień 17 listopada 2019 roku.