plakat pielgrzymka

 • Cykl spotkań profilaktycznych w "Heliosie" trwa

  Wydział Prewencji KMP w Bydgoszczy wspólnie z Ośrodkiem Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki BORPA w Bydgoszczy oraz kino „Helios” współorganizują cykl spotkań profilaktycznych „Bezpieczne wakacje” w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”.

 • Amfetaminę miał ukrytą w piecu kaflowym

  Policjanci z bydgoskiej komendy zatrzymali kolejną osobę związaną z przestępczością narkotykową. Tym razem w ręce policjantów zwalczających tego rodzaju przestępczość trafił 26-latek, który w piecu kaflowym miał ukryte ponad 130 gramów amfetaminy. Narkotyki policjanci ujawnili również w innym miejscu. Teraz mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

 • Kamienica na Okolu zyska nową kolorystykę

  Bydgoszczanie na „zebrach” będą lepiej widoczni dla kierowców

  Rozbudowa ul. Grunwaldzkiej. Jedziemy nową częścią mostu. Raport nr 21

  VII Turniej Gmin Powiatu Bydgoskiego Sołtysiada „W Bajkowej Krainie"

  VII Turniej Gmin Powiatu Bydgoskiego Sołtysiada „W Bajkowej Krainie" odbyła się w Pieczyskach w dniu 13 lipca. Wszystkie gminy Powiatu Bydgoskiego: Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Koronowo, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Sicienko, Solec Kujawski rywalizowały o puchar Starosty Bydgoskiego.

  więcej

  W 50. rocznicę pierwszego załogowego lądowania na Księżycu w MCK odbędą się prelekcje i pokazy filmowe pod wspólnym tytułem "Księżyc - Wróćmy tam razem!". W programie m.in. projekcja unikatowego dokumentu "Apollo 11".

  MCK ogłasza nabór wniosków w konkursie "Bardzo Młoda Kultura 2019 – kujawsko-pomorskie", w ramach którego można ubiegać się o dofinansowanie organizacji przedsięwzięć z zakresu edukacji kulturowej.

 • Policjanci ze Szwederowa na spotkaniu z uczestnikami półkolonii

  Przedstawiciele Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii wraz z dzielnicowym z komisariatu na Szwederowie przeprowadzili pogadankę z półkolonistami w Sali Zabaw „Oki Doki” przy ul. Halickiej 22 w Bydgoszczy.

 • Wody i tereny przywodne pod czujnym okiem bydgoskich "wodniaków"

  „Wodniacy” z bydgoskiej komendy w okresie wakacyjnym patrolują nie tylko obszary zbiorników wodnych na terenie powiatu bydgoskiego lecz także tereny do nich przyległe. Policjanci podczas służby pełnionej na obszarze leśnym, zwracają uwagę na lekkie i ciężkie czterokołowce – quady, które ostatnio często pojawiają się na naszych drogach i szlakach turystycznych.

 • Dodatkowe zadania z BBO w budżecie

  Dawid Lubowicz Quartet zachwycił na Rzece Muzyki

  Bardzo Młoda Kultura 2019 –rusza konkurs wniosków

 • 5 listów gończych – zatrzymany dzięki współpracy policjantów z Bydgoszczy i Szczecina

  Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Szczecinie zatrzymali, na podstawie informacji uzyskanych od kolegów z Bydgoszczy, 31-latka poszukiwanego pięcioma listami gończymi. Mężczyzna ma na swoim koncie oszustwa. Zatrzymany trafi niebawem do Zakładu Karnego.

 • "Szlaban na ryzyko" w powiecie bydgoskim

  Przedstawiciele PKP PLK SA, Straży Ochrony Kolei oraz Policji wzięli udział w akcji prewencyjno-edukacyjnej pn. „Bezpieczny piątek”. Wszystko w ramach kampanii Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!”. Celem akcji jest przede wszystkim uświadomienie kierowców o prawidłowym zachowaniu podczas przekraczania przejazdów kolejowych.