Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bydgoszcz

Komenda Miejska Policji w Bydgoszczy z uwagi na zbliżający się okres letnich wakacji przygotowała spot profilaktyczny dotyczący bezpieczeństwa pn. WAKACJE Z GŁOWĄ NA DRODZE, W LESIE I NAD WODĄ.

W minionym tygodniu udało się zrealizować przedsięwzięcie, którego pomysłodawcą  jest podinsp. Tomasz Meyze Naczelnik Wydziału Prewencji  bydgoskiej komendy, który do wspólnego projektu zaprosił bydgoskich sportowców oraz przedstawicieli dbających o bezpieczeństwo na:

  • drodze,
  • w lesie,
  • oraz nad wodą.

W projekcie wzięli udział:

Funkcjonariusze Policji z Wydziału Prewencji oraz Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, którym towarzyszyli znani bydgoscy sportowcy:

Pan Marcin Gagacki – bydgoski kierowca rajdowo - wyścigowy reprezentujący Oponeo Motorsport, Rajdowy Mistrz Polski klasy N3 z 2011 roku oraz Wicemistrz Polski w grupie N, wielokrotnie wspierający akcje związane z bezpieczeństwem na drogach,

Pani Hanna Bakuniak - wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata, jak również Pucharu Świata w Zimowym Pływaniu. Na liście osiągnięć Pani Hani znajduje się wiele medali Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu na basenie oraz wodach otwartych,

oraz zaproszeni goście:

Pani Weronika Wróblewska – przedstawiciel Lasów Państwowych, rzecznik Nadleśnictwa Żołędowo,

Pani Dorota Jaworska – dyrektor Banku Spółdzielczego w Koronowie razem z pracownikami banku.

APELUJEMY O ZACHOWANIE BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS LETNICH WAKACJI !!!

PAMIĘTAJMY O ZASADACH, KTÓRE ZAPEWNIĄ NAM BEZPIECZNY WYPOCZYNEK!!!