Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej. Zdarzenie miało miejsce 09 stycznia 2021 r. około godz. 17:00 w sklepie przy ul. Jagiellońskiej w Bydgoszczy. Sprawcą jest mężczyzna widoczny na zdjęciu: wiek około 30-35 lat, mający ciemne włosy, ubrany w jasne spodnie, ciemną kurtkę, jasną bluzę z kapturem oraz ciemne buty. Mężczyzna ten zabrał dwie kanapki, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu zabranych rzeczy popchnął ekspedientkę i oddalił się.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu. Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 11 63, a także całodobowo pod numerami 47 751 11 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Krz 426/21.