Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny przedstawionego na filmie. Wszyscy, którzy go rozpoznają, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz Błonie prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia i stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym.

Do zdarzenia doszło 01 stycznia 2023 roku około godziny 20:17 w Bydgoszczy na ulicy Grunwaldzkiej na wysokości numeru 60. Z ustaleń policjantów wynika, że nieznany mężczyzna, który szedł wspomnianą ulicą, nagle z niewyjaśnionych przyczyn, wrzucił stojącą na chodniku hulajnogę wprost pod nadjeżdżający pojazd, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Sprawca w wieku około 20-26 lat, szczuplej budowy ciała, ubrany w bluzę koloru ciemnego z białym logo, szare spodnie (dresowe), białe buty sportowe. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany przez kamery miejskiego monitoringu..

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Informacje można przekazać pod numerem telefonu 47 751 13 59 (całodobowo), 47 751 13 78 (w godzinach 7:30-15:30) lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III E 81/23.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 15.72 MB)