Przed nami kolejny koncert z cyklu Rzeka Muzyki. Tym razem na scenie amfiteatru przy Operze Nova wystąpi Magda Steczkowska.


To już przedostatni tegoroczny koncert. Magda Steczkowska w Bydgoszczy zaśpiewa "Nie tylko o miłości". Będzie to sentymentalna podróż do najważniejszych utworów, które towarzyszyły artystce przez całe życie. W niedzielę usłyszymy piękne polskie piosenki o miłości w zupełnie nowych, akustycznych i nastrojowych aranżacjach.
Magda Steczkowska, wokalistka, autorka tekstów ma na swoim koncie 5 solowych płyt. W grudniu 2021 r. ukazał się jej szósty album "Nie tylko o miłości". Przed rozpoczęciem kariery solowej współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wzięła udział w programach: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", "Aplauz, Aplauz!", "Przygarnij mnie" oraz "Ameryka Ekspress".


W przeciwieństwie do poprzedniego tygodnia tym razem pogoda powinna dopisać (w razie czego zabierzmy parasole). Zapraszamy w niedzielę (21.08) do amfiteatru przy Operze Nova. Początek o godz. 19.00. Otwarcie widowni o godz. 18.30. Wstęp wolny.