Ruszyła przedświąteczna akcja rabatowa dla posiadaczy karty dużej rodziny. Partnerzy funkcjonującego w Bydgoszczy od 2013 roku Programu Bydgoska Rodzina 3+ przygotowali specjalną przedświąteczną akcję rabatową dla posiadaczy kart.


Program Bydgoska Rodzina 3+ ma na celu przede wszystkim promowanie modelu dużej rodziny i kształtowanie jej pozytywnego wizerunku oraz docenienie trudu podejmowanego przez rodziców decydujących się wychowywać troje i więcej dzieci.

Na co dzień uczestnictwo w programie umożliwia korzystanie z ulg i zniżek w wielu sferach życia, oferowanych zarówno przez instytucje miejskie, jak i partnerów prywatnych.

Obecnie swoje zniżki w programie oferuje ponad 160 Partnerów. Wśród nich są m. in. księgarnie, punkty gastronomiczne, salony fryzjerskie, miejskie instytucje kultury, przedszkola i żłobki miejskie, przychodnie, kluby sportowe, komunikacja miejska.

Lista Partnerów, z których oferty możecie skorzystać w czasie przedświątecznych zakupów dostępna jest TUTAJ.

Szczegółowe informacje dotyczące zarówno wyrobienia kart, jak i możliwości dołączenia do programu jako Partner znajdują się TUTAJ.