Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Szwederowo zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciu oraz filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Szwederowa prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 1000 złotych, do której doszło w jednej z drogerii przy ul. Wojska Polskiego 1 w Bydgoszczy. Wówczas sprawczyni wykorzystując nieuwagę obsługi sklepu ukradła dwa opakowania markowych perfum. Jej wizerunek zarejestrował monitoring. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji kobiety przedstawionej na zdjęciu oraz filmie.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Toruńskiej 19 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 53 26, a także całodobowo pod numerami 47 751 52 69 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. II-Kr 584/23.

Film Kradziez_perfum.mp4

Pobierz plik Kradziez_perfum.mp4 (format mp4 - rozmiar 14.76 MB)