W piątek, 2 grudnia na swojej świątecznej trasie przystanek w Bydgoszczy zrobi świąteczna czerwona ciężarówka Coca-Coli. W godz. 15-20 zapraszamy na Wyspę Młyńską, gdzie czekać będzie pokój św. Mikołaja, przejażdżka saniami i konkurs fotograficzny. Wstęp wolny!


Mikołaj trzymający w ręku butelkę brązowego napoju, a w tle piosenka „Coraz bliżej święta” to wiadomość o zbliżających się świętach. Tegoroczna trasa czerwonej amerykańskiej ciężarówki znanej z reklam rozpoczyna się 1 grudnia, na mapie 10 miast, które odwiedzi.

27-metrowa ciężarówka zawita do Bydgoszczy, w piątek 2 grudnia. W programie kilka stref atrakcji. W pierwszej pokój św. Mikołaja z magiczną scenografią. Każdy kto odwiedzi to miejsce otrzyma pamiątkowe zdjęcia. W drugiej strefie przejażdżka saniami św. Mikołaja, w której przelot nad miastami i lasami, a meta na imprezie Coca-Coli.  Każdy kto tego dnia przyjdzie zobaczyć świąteczną ciężarówkę i zrobi sobie z nią zdjęcia i opublikuje w mediach społecznościowych otrzyma puszkę coli.

Atrakcje na Jarmarku Świątecznym

W Bydgoszczy moc świątecznych atrakcji. W niedzielę, 4 grudnia od godz. 14.30  zapraszamy na pokaz rzeźbienia w lodzie, a 6 grudnia na moc mikołajkowych atrakcji z konkursami. Więcej o wydarzeniach na Facebooku.