Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bydgoszcz

20 kwietnia br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy odbyło się wręczenie nagrody dla „Zdjęcia Miesiąca – Marca 2021 Powiatu Bydgoskiego”. Organizatorem Konkursu jest Wydział Promocji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy. Ze względu na obecną sytuację związaną z COVID-19 wręczenie nagrody odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Nagrodę wręczył Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzej Kubiak. Autorem zwycięskiego zdjęcia został mieszkaniec Gminy Dobrcz Pan Roman Brzeziński. Komisja Konkursowa jednogłośnie uznała, że zdjęcie przedstawiające poranną mgłę w miejscowości Wudzyn zasługuje na wyróżnienie.
Dziękujemy uczestnikom za wszystkie nadesłane zdjęcia! Doceniamy spojrzenie na nasz powiat Państwa oczami. Pamiętajmy o tym, że konkurs trwa przez cały czas. Czekamy na kolejne zdjęcia, tym razem z miesiąca kwietnia. - dodał Dyrektor Andrzej Kubiak.

Więcej informacji o konkursie na stronie www.powiat.bydgoski.pl, Witrynie Facebook Powiat Bydgoski oraz pod numerem tel. 52 5835443.