Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bydgoszcz

3 marca 2021 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy odbyło się wręczenie nagrody dla Autora  „Zdjęcia miesiąca – Styczeń 2021 Powiatu Bydgoskiego”. Organizatorem Konkursu jest Wydział Promocji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy. Komisja konkursowa po zweryfikowaniu zgłoszonych fotografii pod względem formalnym, na podstawie regulaminu konkursowego, poddała artystycznej i merytorycznej ocenie wszystkie fotografie oraz wyłoniła zwycięzcę.  To naprawdę sukces, biorąc pod uwagę fakt, że jest to pierwsza edycja tego fotograficznego przedsięwzięcia.  Autorem zwycięskiego zdjęcia przedstawiające  fragment Kanału Górnonoteckiego w miejscowości Kruszyn  Krajeński  został mieszkaniec gminy Białe Błota Pan Jarosław Perepecza.
Ze względu na obecną sytuację związaną z COVID-19 wręczenie nagrody odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Nagrodę wręczył Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzej Kubiak.
- Dziękujemy uczestnikom za wszystkie nadesłane prace!  Państwa fotografie uchwycone z różnej perspektywy pokazały piękno powiatu bydgoskiego, które będziemy z dumą rozpowszechniać. Pamiętajmy o tym, że konkurs trwa przez cały rok.  Czekamy na kolejne Wasze zdjęcia - powiedział Dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzej Kubiak.
Jednocześnie informujemy, że zdjęcie Pana Jarosława Perepecza weźmie  udział w wyborze „Zdjęcia Roku 2021 Powiatu Bydgoskiego”.
Więcej informacji o konkursie na stronie www.powiat.bydgoski.pl, Witrynie Facebook oraz pod numerem tel. 52 5835443.