Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bydgoszcz

Profilaktycy i dzielnicowy z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie w czasie ferii zimowych przeprowadzili spotkania z uczestnikami półkolonii organizowanych przez Wyższą Szkołę Gospodarki w Bydgoszczy.

Asp. Hanna Bubnowska z Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii z bydgoskiego Błonia w minionym tygodniu spotkała się w Centrum Usług Wspólnych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy z uczestnikami organizowanych przez uczelnię półkolonii. Funkcjonariuszka rozmawiając z najmłodszymi przypominała o tym, jak bezpiecznie spędzać czas w czasie zimowej przerwy oraz wspólnie z dziećmi szukała sposobów na efektywne, mimo istniejących ograniczeń i kaprysów pogody, wykorzystanie trwającej przerwy w nauce.

Wczoraj (14.01.2020) dzielnicowy mł. asp. Cezary Fac ponownie odwiedził dzieci w WSG, aby przybliżyć im tajniki pracy dzielnicowego, przypomnieć zasady ruchu drogowego i odpowiedzieć na szereg bardzo ważnych pytań. Wizyty funkcjonariuszy spotkały się z ciepłym przyjęciem przez najmłodszych.