Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bydgoszcz

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia oraz uszkodzenia ciała, do którego doszło 12 stycznia 2020 r. o godzinie 04:00-04:30 w Chojnicach w rejonie lokalu Frisk.

Zabezpieczone przez policjantów nagranie monitoringu zarejestrowało trzy osoby, które wychodzą z windy. Jedna z tych osób – mężczyzna został przez policjantów ustalony.

Drugi z mężczyzn, co wynika z materiału dowodowego, również brał udział w zajściu i to właśnie jego tożsamość starają się ustalić śledczy. Z analizy wynika, że jest to mężczyzna ubrany w ciemne spodnie i koszulę w kratę koloru czarno-czerwonego.

Policjanci z Chojnic zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny wychodzącego z windy. Z uwagi na ustalenie miejsca zamieszkania podejrzewanego o pobicie, wysoce prawdopodobne jest, że jego kompan również może być mieszkańcem gminy Koronowo.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, którego wizerunek zarejestrował monitoring proszone są o kontakt z policjantami z Chojnic pod nr tel. 47 743 61 72 lub całodobowo 47 743 62 22.

Policjanci proszą także o kontakt młodą kobietę wychodzącą z windy, która najprawdopodobniej była świadkiem zajścia.

  • mężczyzna wychodzi z widny
  • mężczyzna wychodzi z widny
  • mężczyzna wychodzi z widny
  • mężczyzna wychodzi z widny
  • mężczyzna wychodzi z widny

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 25.54 MB)