Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Bydgoszcz

Patrol z bydgoskiego Błonia zatrzymał 25-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna wybił dwie szyby w wiacie autobusowej. Chwilę później wpadł w ręce policjantów.

Wczoraj (25.06.2020) tuż po godzinie 2:00 w nocy dyżurny z bydgoskiego Błonia otrzymał informację o dewastacji przystanku autobusowego na pętli autobusowej przy ulicy Szubińskiej w Bydgoszczy. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol. Tam policjanci potwierdzili zgłoszenie.

Na jednym z przystanków zostały zbite dwie szyby. W pobliżu znajdowali się też dwaj świadkowie, którzy wskazali kierunek odejścia sprawcy. Funkcjonariusze pojechali na pobliską stację paliw. Na jej terenie zauważyli opisywanego mężczyznę z zakrwawioną koszulką oraz dłonią.

Policjanci wylegitymowali go. 25-latek przyznał się policjantom do dewastacji. Mężczyzna został zatrzymany. Był pijany. Miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut. Funkcjonariusze z bydgoskiego Błonia przedstawili mu zarzut uszkodzenia mienia. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Autor: kom. Przemysław Słomski
Publikacja: kom. Przemysław Słomski