Policjanci z Wyżyn prowadzą poszukiwania 16-latki, która w dniu 19.04.2019 r. wyszła z miejsca zamieszkania w Bydgoszczy i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z opiekunem prawnym. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia nastolatki.

Komisariat Policji Bydgoszcz-Wyżyny został powiadomiony o zaginięciu:

PATRYCJI RACHUBA lat 16,

która w dniu 19 kwietnia 2019 r. wyszła z miejsca zamieszkania w Bydgoszczy ul. Popiełuszki i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z opiekunem prawnym.

RYSOPIS ZAGINIONEJ: wzrost: 168 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie proste koloru ciemny blond, znaków szczególnych brak.

UBIÓR ZAGINIONEJ: buty sportowe trampki, spodnie jeansowe, biała koszulka z krótkim rękawem, plecak czarny.

Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny przy ul. Ogrody 19a  lub telefoniczny pod nr tel. (052) 588-15-59,  albo na numer alarmowy Policji 112.

Autor: podkom. Lidia Kowalska
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.