Uczniowie wszystkich klas Zespołu Szkół nr 12 w Bydgoszczy zostali objęci policyjną profilaktyką. Podczas zajęć mundurowi rozmawiali z nimi na temat bezpieczeństwa na drodze, cyberprzemocy oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich.

Wczoraj (11.03.2019) dzielnicowi z Błonia rozmawiali z uczniami na tematy, które dla młodzieży są jak najbardziej aktualne. To oczywiście cyberprzemoc, a co za tym idzie również odpowiedzialność prawna nieletnich. Funkcjonariusze nie pominęli także kwestii bezpieczeństwa na drodze.

Policjanci wraz z dyrekcją szkoły przypomnieli również status szkoły i omówili konsekwencje, które wynikają z jego złamania. Głównym poruszonym tematem było palenie papierosów przez uczniów. Omówiono konsekwencje, jakie będą wyciągane względem osób które palą tytoń na terenie szkoły lub w jej obrębie.

Autor: st. sierż. Cezary Fac/ KP Bydgoszcz - Błonie
Publikacja: podkom. Lidia Kowalska

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl