Pozycjonowanie strony to coś, o czym powinniśmy pomyśleć uruchamiając własną stronę WWW. Załóżmy, że budowa domu w Bydgoszczy to witryna internetowa, a pozycjonowanie to meble. Nasz dom istnieje (tak jak strona internetowa), ale pusty dom bez mebli nie funkcjonuje tak jak powinien (jeśli strona internetowa nie jest przez nikogo odwiedzana, to nie funkcjonuje w prawidłowy sposób tak jakbyśmy tego chcieli). Użytkownik nie będzie miał szansy odwiedzić strony internetowej, jeżeli nie zostaną dla niej obstawione pozycje na żadne hasła w Google. Tak będzie w przypadku zarówno globalnym, jak i lokalnym dla Bydgoszczy. Czy strona WWW ma sens, jeśli nikt nie ma szansy do niej dotrzeć?

 

Pozycjonowanie Bygdoszcz – Zostaw to nam! Wypozycjonujemy stronę dla Bydgoszczy – poznaj autora.

pozycjonowanie w Bydgoszczy numer telefonu 506506767 o pozycjonowanie w Bydgoszczy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Nazywam się Tomasz Jeska i od 2007 roku zajmuję się w pracy pozycjonowaniem i tematyką SEO. W tym okresie założyłem moją pierwszą firmę i zdobyłem pierwsze zlecenia pozycjonowania stron internetowych. Oprócz tematyki pozycjonowania stron, udało mi się wykształcić i zdobyć doświadczenie w tematyce marketingu internetowego. Równocześnie koordynowałem pracę nad usługami pozycjonowania witryn także w Bydgoszczy i z hasłami Bygdoszcz w nazwie. Zainteresowanych usługami pozycjonerskimi zapraszam do kontaktu z moją firmą, gdzie na co dzień zajmujemy się tym tematem.

 

48 Media spółka cywilna
Vetulaniego 1A/301 Kraków  31-227 (tutaj jest adres naszego krakowskiego biura)
Głowackiego 22 Chrzanów  32-500 (tutaj jest adres naszego chrzanowskiego biura)

Nasz numer NIP: 675-153-06-87, REGON: 363377806

Oraz oczywiście najważniejsze, jeżeli jesteś zainteresowany usługami pozycjonowania dla Szczecina, napisz lub zadzwoń

Pokaż adres email
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub +48 506 wyświetl numer

 

Jaki jest zakres działalności firmy?

  • Content marketing

  • Pozycjonowanie stron internetowych dla Bydgoszczy

  • Audyt strony internetowej

  • Optymalizacja stron pod Google, aby zapewnić stronie wysokie pozycje w rezultatach wyszukiwania np. dla miasta Bygdoszcz

  • Kampanie Google Adwords

  • Kampanie reklamowe w social media, w tym Facebook i Instagram

  • Link building lokalny

  • Przygotowanie i budowa zaplecz pozycjonerskich

 

 

Wycena pozycjonowania strony w Bydgoszczy

Dla właściciela strony na pewno bardzo ważne jest poznanie koszów pozycjonowania strony dla miasta Bygdoszcz. Posłużę się poniższą tabelką przedstawiającą wycenę tejże usługi. Odzwierciedla ona przybliżone ceny będące zarazem dobrym odniesieniem dla miejscowości Bygdoszcz w kwestii pozycjonowania fraz standardowych. Koszta pozycjonowania zależą także od pracy nad dostosowaniem samej strony internetowej. W przypadku, gdy dostosowanie strony nie jest skutecznie wykonane, witryna mimo wszystko nie znajdzie się zbyt wysoko w rezultatach wyszukiwania. Dlatego nie możemy określić ostatecznej wyceny bez przyjrzenia się dokładniej stronie internetowej. Każdy szczegół gra ważną rolę, więc warto się podzielić wszelkimi najdrobniejszymi detalami, aby profesjonalny pozycjoner zaproponował najodpowiedniejsze rozwiązanie.

Cennik pozycjonowania dla miasta Bydgoszcz:

Cennik pozycjonowania Bydgoszcz1 fraza / miesiąc
Do 50 tysięcy wyszukań 50 zł netto
Do 100 tysięcy wyszukań 100 zł netto
Do 200 tysięcy wyszukań 200 zł netto
Do 350 tysięcy wyszukań 300 zł netto
Do 500 tysięcy wyszukań 400 zł netto
Powyżej 500 tysięcy wyszukań Wycena indywidualna

Jak sprawdzić ilość wyszukań w wynikach Google dla danej frazy pokazuje poniższa grafika:

zobacz jak sprawdzić liczbę wyników wyszukiwania w Google dla pozycjonowania w Bydgoszczy

O co chodzi w pozycjonowaniu dla Bydgoszczy?

Skupmy się na istocie SEO czyli pozycjonowania witryny nie tylko w kontekście miasta Bygdoszcz, ale ogólnego. Bardzo nie pomylimy się, jeśli uznamy, że każda osoba rozpoczyna korzystanie z internetu od odpalenia wyszukiwarki niezależnie od urządzenia (laptop, komputer stacjonarny, tablet, telefon). Internet służy nam w końcu przede wszystkim jako źródło informacji. Czy każdy jednak zna na pamięć adres domeny, którą chce odwiedzić, i bezpośrednio wpisuje go w pasek? Nie. Najczęściej użytkownicy szukają pożądanej informacji lub usługi za pomocą wybranego przez siebie hasła w wyszukiwarce i po kolei klikają w kolejne pozycje, jeśli poprzednie strony nie spełniły ich oczekiwań. Dla przykładu, mieszkaniec Bydgoszczy chcący zlecić usługę pozycjonowania w Bydgoszczy wykorzystałby hasło: pozycjonowanie Bygdoszcz lub też pozycjonowanie strony w Bydgoszczy.

Po wpisaniu swojego hasła, nasz potencjalny klient ujrzy rezultat swoich poszukiwań w Google taki jak można zobaczyć na powyższym screenie. Google tak jak każda inna wyszukiwarka w sposób automatyczny dokona klasyfikacji poszczególnych stron. Takie ułożenie rankingu zapewnia niezwykle złożony algorytm, którego nie zna nikt oprócz wydawców wyszukiwarki. Umiejscowienie strony jak najwyżej, a najlepiej na jednym z pierwszych miejsc w wynikach, umożliwi wypozycjonowanie witryny. W prostszych słowach – strona powinna być zoptymalizowana pod pozycjonowanie w wyszukiwarce dla słów kluczowych wymyślonych przez użytkownika, którego chcemy pozyskać jako klienta np. osoby zamieszkałej w Bydgoszczy. Takim hasłem może być chociażby np. ‘usługi pozycjonowania w Bydgoszczy’. Panel Search Console (kiedyś zwany usługą Google dla webmasterów) to pierwszy krok w pozycjonowaniu, gdyż to właśnie najpierw tam dodajemy witrynę. Dla zainteresowanych szczegółami, polecam wideo, którego link umieszczam poniżej:

 

Poznaj sposób działania wyszukiwarki, w której chcesz pozycjonować swoją stronę

Niektóre aspekty pozycjonowania być może nie są najprostszym zagadnieniem dla laika, dlatego warto również na własną rękę rozejrzeć się po sieci. Korzystając z jakiejkolwiek wyszukiwarki, możesz się dowiedzieć naprawdę dużo na interesujący cię temat. Zainteresowanych pozycjonowaniem, zachęcam do obejrzenia wideo opracowanego przez Google, gdzie można znaleźć wiele interesujących informacji na temat funkcjonowania wyszukiwarki, a także samego pozycjonowania i pozycji.

 

 

Pozycjonowanie Bygdoszcz – niekoniecznie globalnie, ale też lokalnie

Pozycjonowanie wcale nie musi odbywać się w obszarze globalnym. Można skorzystać z pozycjonowania dla Bydgoszczy, aby nasza strona wyświetlała się na pierwszych miejscach w rezultatach wyszukiwania Google pod kątem pozycjonowanej frazy uwzględniającej nazwę miejscowości (czyli Bygdoszcz). Takie hasła kluczowe sprawią, że potencjalny klient w wyniku wyszukiwania ujrzy i trafi na naszą stronę WWW. Bardzo prosto to wygląda na pierwszy rzut oka, ale mechanizm samego pozycjonowania jest trudniejszy niż by się mogło wydawać. Pozycje w wyszukiwarce dla miasta Bygdoszcz zależą od wielu aspektów, a tylko niektóre z nich zostały podane do wiadomości publicznej przez pracowników Google.

Od czego zależą pozycje stron w wyszukiwarce?

Wiele różnych czynników ma wpływ na pozycje poszczególnych stron internetowych w rezultatach wyszukiwania jak dowiemy się z Google SEO. Nie dotyczy to jedynie Bydgoszczy czy ogólnie całej Polski, ale całego świata. Być może ktoś spotkał się kiedyś z nazwą ‘wskazówki dla webmasterów Google’. Są to oficjalne materiały informacyjne wyszukiwarki, które podpowiedzą, jak najskuteczniej sprawić, by strona zajęła pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania. Wskazówki są podzielone na kilka etapów, ich szczegóły nie są tak bardzo istotne w tym momencie. Ważne jest to, że jeśli spełni się stosowne warunki o wysokim standardzie odnoszące się do treści i jakości, zadanie wypozycjonowania witryny WWW w wynikach wyszukiwania zostanie nieco ułatwione. Chodzi o zagwarantowanie pewnego ładu (również linkowania), uproszczenie dla osoby korzystającej z wyszukiwarki, jak ułatwienia samej wyszukiwarce wyboru i posortowania stron w oparciu o ich zawartość. Dzięki temu korzystanie z wyszukiwarki jest łatwiejsze, bo szybciej znajdziemy interesującą nas witrynę WWW. Wydaje się proste, ale w grę wchodzi duża liczba różnych aspektów technicznych, o których można się więcej dowiedzieć z poniżej zaprezentowanego wideo.

Co jeszcze polecam? Oczywiście wskazówki dla webmasterów znajdujące się w pomocy search console. Gdzie je możesz znaleźć? Naturalnie w wyszukiwarce.

Pozycjonowanie Bygdoszcz – wskazówki jak dobrze zacząć

Punktem wyjściowym pozycjonowania dla miejscowości Bygdoszcz, Polski czy innego miejsca jest oczywiście sama witryna WWW. Najlepiej jeśli sama strona internetowa jeszcze nie istnieje i będzie budowana od zera. Funkcjonalna witryna nie tylko powinna zachwycić wizualnie, ale też oferować atrakcyjną zawartość (strukturę) i treści, tak aby użytkownik miał poczucie, że trafił do miejsca, którego szukał i które odpowie w stu procentach na wszystkie jego wątpliwości i pytania. Załóżmy, że to ty jesteś potencjalnym klientem i szukasz usługi w Bydgoszczy. Chcesz wejść na stronę, która dotyczy stricte tego tematu, odpowie Ci na pytania : Co? W jaki sposób? Ile kosztuje? Gdzie to mogę znaleźć? Jak mogę zamówić produkt lub skontaktować się ze sprzedającym? Ile razy w swoim życiu przydarzyła Ci się sytuacja, że strona którą przeglądasz odpowiada rzuconemu hasłu w Google, ale jest nieczytelna i nie możesz znaleźć formularza zamówienia ani kontaktu? Albo zdjęcia produktów się nie wyświetlały? Opisy usług nie zachęcały? Upewnij się, że Twoja strona nienagannym wyglądem i jasną, czytelną treścią poprowadzi Twoich potencjalnych klientów prosto do formularza zamówienia!

Pozycjonowana strona dla Bydgoszczy w praktyce

Przyglądnij się uważnie tej stronie. Miała za zadanie znaleźć się na jak najwyższej pozycji na frazę ‘pozycjonowanie Bygdoszcz’. Miała również sprawić, byś ją odwiedził i przeczytał ten tekst. Chyba się udało, prawda? Spójrz na pogrubione treści, nagłówki (H1-H6) i ich strukturę. Zauważ co zostało umieszczone na stronie obok praktycznej wiedzy. Filmiki wideo oraz obrazki, które sprawiają, że użytkownik nie męczy się i nie rozkojarza przy czytaniu jednolitego tekstu. Nie jest to tak zwane lanie wody, bo wykorzystując rady, zamieszczone filmiki i odnośniki, można nauczyć się wiele w tematyce wypozycjonowania swojej strony dla Bydgoszczy, także pod kątem usług np. fryzjer Bygdoszcz. Wiesz już również, jak ważna jest optymalizacja strony internetowej, Przykład struktury pozycjonowanej treści i strony został przedstawiony na poniższym obrazku. Nagłówki stanowią wytłuszczone większe fragmenty. Tak samo działa to w książkach czy artykułach prasowych. Nagłówki w języku HTML oznaczane są symbolami H1, H2…. H6. Poniżej znajdują się paragrafy. Fragmenty zawierające hasła kluczowe można wyróżnić w paragrafach na przykład pogrubić, wypunktować, podkreślić, napisać pochyłą czcionką. Tekst wówczas staje się atrakcyjniejszy dla oka użytkownika. Kiedy chcesz pozycjonować dla miasta Bygdoszcz, wspominaj w tekście jak najczęściej o Bydgoszczy w różnych odmianach. Dodaj na swoją stronę materiały pomocnicze, które również podniosą walor wizualny strony i zaciekawią czytelnika – czyli filmiki, linki, zdjęcia i wszystko, co tylko przyjdzie Ci do głowy, a będzie się idealnie komponować w całość. Dla firmy działającej w Bydgoszczy można dorzucić także mapkę dojazdu, zakładkę ‘kontakt’, do której warto dodać także formularz kontaktowy (nie każdy lubi osobiście dzwonić).

Content marketing dla Bydgoszczy w połączeniu z pozycjonowaniem

Content marketing to pojęcie bezpośrednio odnoszące się do zawartości na stronie, a ściślej mówiąc do wszystkich opublikowanych treści. Przygotowanie ich w sposób zgodny z regułami SEO pozwala na zachęcenie użytkownika do skorzystania z oferowanych na stronie usług i produktów albo choćby do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Cel połączenia content marketingu i pozycjonowania dla Bydgoszczy jest prosty. Taka hybryda ułatwia wielokrotne wplecenie danego hasła związanego z miastem. Odnosząc się zatem do miasta Bygdoszcz używaj jego nazwy w jak największej ilości odmian. Taki zabieg sprawi, że pozycje na frazy z daną miejscowością będą wyświetlane w wyszukiwarce.


tomasz jeska pozycjonowanie bydgoszcz kontakt telefoniczny o pozycjonowanie w bydgoszczy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Łatwo przeczytać, trudniej wykonać? Może warto oddać pozycjonowanie strony w Bydgoszczy w profesjonalne ręce?

Czasem po przeczytaniu artykułu wydaje nam, że wszystko jest takie proste i jasne. Możemy działać! Nic bardziej mylnego w przypadku pozycjonowania. Wysoce prawdopodobne jest, że osoba na co dzień nie zajmująca się taką usługą spędzi na tym dużo czasu i albo nic z tego nie wyniknie, albo przypadkowo coś zepsuje i trafi na czarną listę w Google (tak, taka blokada istnieje). Skorzystanie z usług profejsonalistów SEO wydaje się być rozsądniejszym rozwiązaniem. Przebieg pozycjonowania na pewno przejdzie sprawnie, a pozycjoner może dodatkowo przeprowadzić audyt SEO, który podpowie, czy na danej stronie znajdują się odpowiednie frazy, czy strona wyświetli się wysoko w wynikach wyszukiwania itp. Jeśli nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie wypozycjonować swoją stronę dla miasta Bygdoszcz, skontaktuj się z nami, chętnie się tym zajmiemy! Pisz lub dzwoń, a resztę zostaw nam.